Акційни басейн Президентський

Акції
басейн зі скловолокна Київ
prezidentskiy

Параметри

  • Довжина чаші – 12,7 м

  • Ширина чаші – 4,5 м

  • Глибина чаші – 1,6 м

  • Обсяг басейну – 80 м3

  • Максимальна вага утепленій чаші -1500 кг

  • Висота борту-70 мм

Композитний басейн Президентський – поєднує в собі стиль, розкіш і функціональність. Унікальний і елегантний дизайн басейну Президентський відмінно виглядає на задньому дворі Вашої ділянки.Басейн великий , а саме 12 метрів, є вдалим рішенням для готелів і баз відпочинку, а так само для заміського будинку.

Це самий великий басейн з нашого модельного ряду. Він призначений як для домашнього так і для комерційного використання (бази відпочинку, готелі, ресторани, санаторію або іншої установи). Ми передбачили в ньому місце для плавання дорослих, місце для дітей та місце для джакузі. Невелика чаша для дітей має 1,97 м в діаметрі, зручні сидіння-диванчики шириною 36 см, і незначна глибина 1,04 м. Поки дорослі насолоджуються плаванням діти будуть в абсолютній безпеці. У басейні передбачені нескользящие елементи на сходинках, місцях відпочинку і в дитячій зоні. Вздовж бічної лінії чаші розміщені сходи, які також можуть служити зручним диваном для відпочинку.

Особливості скловолоконнго басейну

Наша компанія виробляє склопластикові плавальні басейни під торговою маркою Еталон. Чаша бссейна виготовляється з високоякісних композитних матеріалів. Поєднання цих технологій, а так само використання поліефірних смол і гелькоута нового покоління, стійких до впливу вологи, ультрафіолету і негативних температур, дозволяє отримати виріб підвищеної міцності з мінімальною вагою, стійке до високих механічних навантажень.

Еталон @ адмін
Автор: Еталон @ адмін

Контент-менеджер ТОВ ВКФ Еталон