Аквакришталь

Аквакрістал еко - очищення води в вашому басейні

%d0% b0% d0% Ьа% d0% b2% d0% b0% d0% BA% d1% 80% d0% b8% d1% 81% d1% 82% d0% b0% d0% BB-% d0% BF% d0 % b5% d1% 80% d1% 88% d0% b0% d0% шд% d0% бути% d0% b2% d0% b0

Зараз власники приватних будинків і котеджів часто встановлюють басейни на території своєї присадибної ділянки. Це дозволяє проводити в прохолоді спекотні дні у власного водойми і відпочивати з комфортом.

Однак, встановивши басейн, необхідно подбати про правильний догляд за самим резервуаром і знезараженні води в ньому. Крім сміття, потрапляє в басейн, в воді накопичуються бактерії, які можуть завдати шкоди здоров'ю людини. При зливі води з басейну необхідно забезпечити її безпеку для рослин і навколишнього середовища.

Очищення води в басейні - важливе завдання, якої необхідно приділити належну увагу. популярним і, на перший погляд, доступним засобом для зниження кольоровості, усунення запаху і підтримки задовільного санітарного стану басейну є хлор. Його застосування досить поширене в громадських басейнах і на станціях водопідготовки. Варто відзначити, що хлорування води надає уповільнене негативну дію на організм людини. Отрута проникає через дихальні шляхи і шкірні покриви, може провокувати появу важких захворювань.

Для проведення якісного та безпечного знезараження басейну рекомендується застосовувати сучасні технології, такі як еко очищення води аналогами природних біополімерів.

Пропонуємо вашій увазі унікальний дезінфікуючий препарат німецького виробництва Аквакрістал. Він не містить шкідливий хлор, є аналогом природного полімеру, виділяється рослинами при пошкодженнях для запобігання микробиального зараження. До складу препарату входить застосовуваний для знезараження медичних інструментів полімери амонію і метилена. Засіб схвалено Міжнародною Організацією Охорони здоров'я та рекомендовано до використання для всіх видів басейнів.

Його переваги полягають в наступному:

  • ефективне і безпечне усунення бактерій і вірусів в басейні;
  • запобігання появи небажаних водоростей і грибків;
  • відсутність запаху і смаку;
  • нелетучесть (не випаровується);
  • безпеку (повністю нешкідливий для організму людини, antiallergennиy);
  • збереження всіх властивостей навіть при тривалому впливі прямих сонячних променів;
  • лояльність (не робить негативний вплив на технічне обладнання);
  • практичність (консервує воду в басейні на тривалий, до 3-х місяців період).
  • безпеку для рослин (вода придатна для поливу)

Аквакришталь - це універсальний засіб, яке випускається в ємностях об'ємом 1, 3 і 5 літрів. Тому ви зможете підібрати підходящий варіант для будь-якого басейну. Для того щоб утримувати басейн в чистоті 6 Місячний - на 30м3 цілком достатньо 2 літрів рідини. дане засіб для очищення води діє протягом трьох місяців. При інтенсивному використанні басейну необхідно, раз в 2 місяці, додавати підтримуючу дозу об'ємом 10 мл на 1 м3 води. Після потрапляння рідини в воду купатися можна вже через 15 хвилин!

Обробка Аквакрістал володіє безперечним перевагою перед звичним хлоруванням води. Еко засобу не потрібні додаткові добавки проти появи і розвитку водоростей, флокулянти, регулятори рН, а також для консервації басейну на зиму. Ваші речі не втрачають колір і не руйнуються від негативної дії хлору. Вода стає чистою і прозорою. А, головне, що ви можете бути повністю впевнені, що препарат не зробить згубного впливу на ваш організм.

Ви можете оформити замовлення і отримати препарат в найближчому відділенні «Нової пошти».

Порівняльна характеристика хлору та аквакрістала

з розрахунку - басейн 30 куб. з 2 місяці

хлор Аквакришталь
Ціна очищення за 2 місяці 740 грн 150 грн
витрата на 2 місяці 1.2 кг - 216 грн 300 мл - 150 грн
Добавка проти водоростей (Альгицид) з 2 місяці 600 мл - 124 грн Не потрібно
PH Мінус з 2 місяці 2 кг - 57 грн Не потрібно
Консервація 2 L – 342 грн Не потрібно
регулярність додавання 8-14 днів 2 місяці
Зниження ефективності при сонячному світлі що немає
Час підготовки басейну 1 час 15 хвилин
Є летючим речовиною що немає
НЕГАТИВНЕ ВЛЯІНІЕ
волосся Пересушивает немає
шкіра роздратування немає
легкі (вдихання) алергія немає
купальник руйнує немає
аксесуари витруює колір немає