Басейни для тренувань і плавання в домашніх умовах

стилі басейнів

Завдяки досвіду будівництва басейнів Еталон пропонує виграшні рішення з унікальним та оригінальним стилем для тих, хто хоче мати можливість самостійно займатись спортом вдома.

Для тих, хто хоче отримати спортивний басейн, форма обирається класична прямокутна. Любителі, які мають достатньо місця в саду, можуть подумати про те, щоб зробити вузьку та довгу смугу, як у громадських басейнах.

Але це не єдина альтернатива: у кожному басейні з традиційними формами та розмірами, придатними для плавання та активного життя, можна укомплектувати їх ідеальними аксесуарами для підтримки фігури. Ось декілька.

Аксесуари та рішення для тренувань у басейні.

Система протитоку завдяки струменю повітря генерує сильний потік води, в який можна плавати, залишаючись на місці, а також може бути встановлений у невеликих басейнах.

Для тих, хто хоче побудувати басейн з бункером, який дозволяє мати більшу глибину навіть в одній зоні басейну, батут — це прекрасний аксесуар як для розваг дітей, так і для навчання дайвінгу.

У цих басейнах кроки опори по периметру можуть бути корисними , щоб забезпечити відпочинок навіть там, де вода вище.

Для забезпечення більш тривалого сезонного періоду тренувань або для підтримки постійної та контрольованої температури води система опалення / охолодження є ідеальною.

Також, спортивні басейни можуть бути оброблені якісними матеріалами, які підкреслюють їх ексклюзивний та особливий стиль, та інтегровані з гідромасажними аксесуарами, щоб розслабити м’язи в кінці тренування та гарантувати повне насичення. благополуччя. нової енергії.

Фото басейнів для спорту

Створити спортивний басейн вам допоможу фахівці ТОВ ВКФ Еталон.

etalon@admin
Author: etalon@admin

Контент-менеджер ТОВ ВКФ Еталон