Скловолоконний басейн Президентський -10%

Акційна модель - 10%

параметри

  • довжина чаші – 12,7 м

  • ширина чаші – 4,5 м

  • глибина чаші – 1,6 м

  • обсяг басейну – 80 м3

  • Максимальна вага утепленої чаші -1500 кг

  • Висота борту-70 мм

Ціни за категоріями

Колір басейну на вибір

цвет бассейна - цвет воды

композитний басейн Президентський - поєднує в собі стиль, розкіш і функціональність. Унікальний і елегантний дизайн басейну Президентський відмінно виглядає на задньому дворі Вашої ділянки. басейн великий, а саме 12 метрів, є вдалим рішенням для готелів і баз відпочинку, а так само для заміського будинку.

Це самий великий басейн з нашого модельного ряду. Він призначений як для домашнього так і для комерційного використання (бази відпочинку, готелі, ресторану, санаторію або іншої установи). Ми передбачили в ньому місце для плавання дорослих, місце для дітей та місце для джакузі. Невелика чаша для дітей має 1,97 м в діаметрі, зручні сидіння-диванчики шириною 36 см, і незначна глибина 1,04 м. Поки дорослі насолоджуються плаванням діти будуть в абсолютній безпеці. У басейні передбачені нескользящие елементи на сходинках, місцях відпочинку і в дитячій зоні. Вздовж бічної лінії чаші розміщені сходи, які також можуть служити зручним диваном для відпочинку.

Особливості басейну Президентський

  • Басейн зі склопластику призначений не тільки для плавання, а й для спокійного відпочинку, так як має джакузі і дитячу зону.
  • Ми спеціально створили дві зони відпочинку, для дорослих і дітей.
  • 12-метровий басейн залучать власників заміських вілл.

Особливості стекловолоконного басейну

Наша компанія виробляє склопластикові плавальні басейни під торговою маркою Еталон. Чаша бссейна виготовляється з високоякісних композитних матеріалів. Поєднання цих технологій, а так само використання поліефірних смол і гелькоута нового покоління, стійких до впливу вологи, ультрафіолету і негативних температур, дозволяє отримати виріб підвищеної міцності з мінімальною вагою, стійке до високих механічних навантажень.

Басейн виготовлений з композитних матеріалів, а саме лита чаша. І установка даної моделі не має ніяких складнощів, якщо на ділянці виявляться грунтові води. Чималий плюс басейну - це можливість перевстановлення.

Басейн теплий і комфортний у використанні. (бетонні басейни, зазвичай холодні)

Композитний басейн Президентський проводиться і тестується в заводських умовах

Устаткування для басейну

базове устаткування
Еталон @ адмін
Автор: Еталон @ адмін

Контент-менеджер ТОВ ВКФ Еталон