Скловолоконний басейн Президентський -10%

Акційна модель - 10%

параметри

 • довжина чаші – 12,7 м

 • ширина чашки – 4,5 м

 • глибина чаші – 1,6 м

 • обсяг басейну – 80 м3

 • Максимальна вага утепленій чаші -1500 кг

 • Висота борту-70 мм

Ціни за категоріями

299 000 грн

269 100 грн

Захищена зовнішньої гідроізоляцією (верхній шар) від впливу високого рівня грунтових вод
Гарантія:
 • Повноцінність чашок – 10 років
 • покриття чаші – 2 року

390 000 грн

351 000 грн

 • Захищена зовнішньої гідроізоляцією (верхній шар) від впливу високого рівня грунтових вод;
 • захищена гідробар'єрних кулею від впливу можливих агресивних явищ в воді (передозування хімічних препаратів, порушення теплового режиму, ненормованість PH і т.д.)
Гарантія:
 • Повноцінність чашок – 25 років
 • покриття чаші – 2 року

470 000 грн

423 000 грн

“стандарт” + повне посилення і утеплення чаші (ТЕРМОС)

Гарантія:
 • Повноцінність чашок – 50 років
 • покриття чаші – 2 року

Колір басейну на вибір

цвет бассейна - цвет воды

Композитний басейн Президентський - поєднує в собі стиль, розкіш і функціональність. Унікальний і елегантний дизайн басейну Президентський відмінно виглядає на задньому дворі Вашої ділянки. басейн великий, а саме 12 метрів, є вдалим рішенням для готелів і баз відпочинку, а так само для заміського будинку.

Це самий великий басейн з нашого модельного ряду. Він призначений як для домашнього так і для комерційного використання (бази відпочинку, готелі, ресторану, санаторію або іншої установи). Ми передбачили в ньому місце для плавання дорослих, місце для дітей та місце для джакузі. Невелика чаша для дітей має 1,97 м в діаметрі, зручні сидіння-диванчики шириною 36 см, і незначна глибина 1,04 м. Поки дорослі насолоджуються плаванням діти будуть в абсолютній безпеці. У басейні передбачені нескользящие елементи на сходинках, місцях відпочинку і в дитячій зоні. Вздовж бічної лінії чаші розміщені сходи, які також можуть служити зручним диваном для відпочинку.

Особливості басейну Президентський

 • Басейн зі склопластику призначений не тільки для плавання, а й для спокійного відпочинку, так як має джакузі і дитячу зону.
 • Ми спеціально створили дві зони відпочинку, для дорослих і дітей.
 • 12-метровий басейн залучать власників заміських вілл.

Особливості стекловолоконного басейну

Наша компанія виробляє склопластикові плавальні басейни під торговою маркою Еталон. Чаша бссейна виготовляється з високоякісних композитних матеріалів. Поєднання цих технологій, а так само використання поліефірних смол і гелькоута нового покоління, стійких до впливу вологи, ультрафіолету і негативних температур, дозволяє отримати виріб підвищеної міцності з мінімальною вагою, стійке до високих механічних навантажень.

Басейн виготовлений з композитних матеріалів, а саме лита чаша. І установка даної моделі не має ніяких складнощів, якщо на ділянці виявляться грунтові води. Чималий плюс басейну - це можливість перевстановлення.

Басейн теплий і комфортний у використанні. (бетонні басейни, зазвичай холодні)

Композитний басейн Президентський проводиться і тестується в заводських умовах

Устаткування для басейну

базове устаткування

*Гарантія 2 року на стійкість покриття чаші до абразивного стирання і температурного впливу. Гарантія 25 років на механічну міцність чаші.

Композитні басейни доставляються безпосередньо з нашого заводу вже готовими до установки. Ми можемо запропонувати як доставка так і самовивезення. Вартість доставки розраховується окремо.

Басейни Еталон будуть готові до використання вже через 7 днів *, після Вашого першого звернення в нашу компанію. Установка басейну здійснюється нашими фахівцями, що гарантує:
– якісний монтаж;
– тривалий термін експлуатації;
– гарантійне обслуговування чаші басейну;

Ми раді запропонувати Вам сервісне обслуговування, спеціальні ціни і зручний графік наших робіт. Це дозволить Вам отримати ще більше радості від експлуатації Вашого басейну.
Фахівці приїжджають до Вас з необхідним обладнанням і повним комплектом хімічних реагентів. Після першого візиту за об'єктом закріплюється сервісна книжка, в яку записуються відвідування, виконані роботи та складається графік викликів.

дізнатися ціни, замовити композитні басейни від Еталон, доставку або монтаж можна на нашому сайті.
Також цікавить Вас, Ви можете отримати за телефоном:
+38 067 112 00 22 або відправити запит на електронну пошту: etalon.grebinki@gmail.com

Еталон @ адмін
Автор: Еталон @ адмін

Контент-менеджер ТОВ ВКФ Еталон