Басейни під ключ від 24 000 грн

Басейн - прекрасна можливість підтримувати організм в тонусі, навіть в місті-многомілліонніке Києві.

Басейн під ключ – це відпочинок не виходячи з дому, це місце розваги для дітей і захоплюючого проведення дозвілля для всіх сім'ї.

Компанія Еталон займає лідируючу позицію серед виробників і постачальників даного виду продукції.

 Замовляючи установку басейну у фахівців нашої фірми, ви отримуєте повний комплекс послуг:

  • дослідження грунту в місці планованого розміщення чаші;
  • консультацію щодо вибору моделі басейну, найбільш задовольняє вашим побажанням;
  • створення унікального проекту;
  • виробництво ємності по необхідних розмірах і параметрах;
  • установка - є також такий варіант, якбасейн під ключ безпосередньо від виробника без участі посередників;
  • гарантійне сервісне обслуговування.

Висококваліфіковані фахівці компанії мають досвід роботи в сфері виготовлення та встановлення басейнів більш 20 років, завдяки чому можуть знайти рішення навіть в самих нестандартних ситуаціях. при намір замовити басейн під ключ за доступною вартості ви отримаєте розгорнуту консультацію, а також поради щодо вибору та обслуговування не тільки самої чаші, але і супутнього устаткування - фільтраційних систем, пристроїв для обігріву, накриття.

Вся продукція, яку ми пропонуємо клієнтам, виготовлена ​​виключно з високотехнологічних матеріалів, що не містять шкідливих домішок. Ще одна наша перевага - широкий асортимент (20 видів чаш традиційної і оригінальної форми), який постійно поповнюється новими позиціями. Всі чаші в базовій комплектації йдуть з гідробар'єрних шаром.

Будівництво басейнів - один з основних напрямків компанії, яке дозволяє додати вашому будинку неповторний колорит і обладнати затишний куточок для відпочинку ваших рідних і друзів.

Будівництво басейну в саду – це рішення, яке викликає протиріччя в нашому кліматі. Необхідно враховувати, що басейн не вийде використовувати цілий рік, тому варто подумати, як подовжити плавальний сезон.

Експерти радять вашому басейну

  1. Замовляйте будівництво басейну «під ключ» у професійних компаній, займаються виробництвом басейнів. Фахівці допоможуть підібрати оптимальний тип басейну, порадять якість матеріалів.

2. Не купуйте дитячий басейн на два роки. Басейни під ключ зі скловолокна і у вас є басейн на десятки років і гарантія на всю виконану роботу.

Коли найкраще будувати басейни під ключ?

Найкращий час – рання весна або осінь, коли у будівельників менше роботи. Якщо басейн побудований восени, площа може бути легко змінена навесні.  В разі, якщо ви встановлюєте павільйон то басейн можна використовувати і восени.

Будівництво композитного басейну