бетонні басейни під ключ

Басейни під ключ від 31 000 грн

Композитні басейни під ключ

Бетонні басейни під ключ

Сімейні басейни
Басейни для релаксу
Басейни для спорту
Дизайнерські басейни
Преміум басейни
Басейни для готелів

Басейн - прекрасна можливість підтримувати організм в тонусі, навіть в місті - багатоміліоннику - Києві.

Басейн під ключ – це відпочинок не виходячи з дому, це місце розваги для дітей і захоплюючого проведення дозвілля для всіх сім'ї.

Компанія Еталон займає лідируючу позицію серед виробників і постачальників даного виду продукції.

Замовляючи басейн під ключ, ви отримуєте повний комплекс послуг:

  • дослідження грунту в місці планованого розміщення чаші;
  • консультацію щодо вибору моделі басейну, найбільш задовольняє вашим побажанням;
  • створення унікального проекту;
  • виробництво ємності по необхідних розмірах і параметрах;
  • установка - є також такий варіант, як басейн під ключ безпосередньо від виробника без участі посередників;
  • гарантійне сервісне обслуговування.

Висококваліфіковані фахівці компанії мають досвід роботи в сфері виготовлення та встановлення басейнів більш 20 років, завдяки чому можуть знайти рішення навіть в самих нестандартних ситуаціях. при намір замовити басейн під ключ за доступною вартості ви отримаєте розгорнуту консультацію, а також поради щодо вибору та обслуговування не тільки самої чаші, але і супутнього устаткування - фільтраційних систем, пристроїв для обігріву, накриття.

Вся продукція, яку ми пропонуємо клієнтам, виготовлена ​​виключно з високотехнологічних матеріалів, що не містять шкідливих домішок. Ще одна наша перевага - широкий асортимент (20 видів чаш традиційної і оригінальної форми), який постійно поповнюється новими позиціями. Всі чаші в базовій комплектації йдуть з гідробар'єрних шаром.

Будівництво басейнів - один з основних напрямків компанії, яке дозволяє додати вашому будинку неповторний колорит і обладнати затишний куточок для відпочинку ваших рідних і друзів.

Будівництво басейну в саду – це рішення, яке викликає протиріччя в нашому кліматі. Необхідно враховувати, що басейн не вийде використовувати цілий рік, тому варто подумати, як подовжити плавальний сезон.

Коли найкраще будувати басейни під ключ?

Найкращий час – рання весна або осінь, коли у будівельників менше роботи. Якщо басейн побудований восени, площа може бути легко змінена навесні. В разі, якщо ви встановлюєте павільйон то басейн можна використовувати і восени.

Експерти радять вашому басейну

  1. Замовляйте будівництво басейну «під ключ» у професійних компаній, займаються виробництвом басейнів. Фахівці допоможуть підібрати оптимальний тип басейну, порадять якість матеріалів.

2. Не купуйте дитячий басейн на два роки. Басейни під ключ зі скловолокна і у вас є басейн на десятки років і гарантія на всю виконану роботу.

Будівництво басейну під ключ

Композитні басейни - це вдале поєднання новітніх розробок в області будівництва басейнів і нескладних методів установки. Будівництво композитного басейну включає в себе комплекс необхідних підготовчих робіт, проводити які варто довірити виключно професіоналам. Початковим етапом для такої установки служить обговорення всіх деталей положення басейну і прилеглої до нього території з замовником.

1. Дослідження ділянки для майбутнього басейну

З'ясовуються всі нюанси, які можуть вплинути на будівництво басейну, залежність комунікаційних ліній, положення щодо сонячної сторони і т.д. Розробляється і затверджується проект забудови, містить генплан, специфікації, розмітку комунікаційних ліній підводки водопостачання, електричних ліній (по необхідності) і каналізації. В деяких випадках, для більш раціонального розташування басейну, необхідний знесення або переміщення деяких другорядних будівель на ділянці, що уточнюється і обговорюється з замовником, оскільки входить в розряд додаткових будівельних робіт.

2. Укладення договору і підготовка котловану

Укладається договір на проведення конкретного переліку робіт з виконавчої організацією. Деталізується процес доставки і розгрузки басейну на місце експлуатації.

3. Доставка басейну на ділянку

До моменту завершення попередніх робіт проводиться доставка басейну на ділянку. За допомогою маніпулятора або автокрана здійснюється його вивантаження в котлован.

4. Установка басейну, підключення комунікацій

Проводиться остаточна підводка і підключення комунікаційних ліній водопостачання, електрики, каналізації і допоміжним систем проводяться на даному етапі робіт;

Прибирання і підготовка до заповнення водою чаші басейну - також важлива частина установки.

Підсипка бічних стінок басейну проводиться одночасно з наповненням його водою. Орієнтовно рівень води в басейні повинен дорівнювати рівню засипки. Коригуються виставляння за рівнем і нівелювання;

5. Облаштування прилеглої території

Після того як басейн остаточно став на своє місце, необхідно обладнати прилеглу зону до нього. На висохлої його поверхні можна буде встановити лаги на шпильках для закріплення терасної дошки навколо басейну;

6. Пуско-налагоджувальні роботи, завершення монтажу

Паралельно проводиться монтаж і підключення обладнання

На завершення проводяться пуско-налагоджувальні роботи, перевіряється справність усіх комунікаційних систем басейну. Басейн готовий до експлуатації.

Композитні басейни під ключ