басейн - комфорт

Басейни під ключ в Києві

параметри

 • Довжина чаші - 6,40 м

 • Ширина чашки - 3,20 м

 • Висота чаші - 1,50 м

 • Обсяг - 27 м3

 • Максимальна вага утепленій чаші – 520 кг

 • Висота бортика - 55 мм

Ціни за категоріями

81 000 грн

Захищена зовнішньої гідроізоляцією (верхній шар) від впливу високого рівня грунтових вод
Гарантія:
 • Повноцінність чашок – 10 років
 • покриття чаші – 2 року

108 000 грн

 • Захищена зовнішньої гідроізоляцією (верхній шар) від впливу високого рівня грунтових вод;
 • захищена гідробар'єрних кулею від впливу можливих агресивних явищ в воді (передозування хімічних препаратів, порушення теплового режиму, ненормованість PH і т.д.)
Гарантія:
 • Повноцінність чашок – 25 років
 • покриття чаші – 2 року

155 500 грн

«Стандарт» + повне посилення і утеплення чаші (ТЕРМОС)

Гарантія:
 • Повноцінність чашок – 50 років
 • покриття чаші – 2 року

Колір басейну на вибір

цвет бассейна - цвет воды

Басейн Комфорт це не просто назва, це дійсно комфортний басейн для використання в домашніх умовах. Чаша має оптимальні розміри і прийнятну ціну. Ця невелика чаша стала улюбленицею наших покупців і вийшла в лідери продажів. Що ж робить її такою популярною? По перше – розміри чаші прийнятні для більшості присадибних ділянок, по-друге – через незначні габарити такий басейн економний в обслуговуванні (витрати на очистку води, електроенергії); по-третє – чаша має чудовий дизайн, достатню зону для плавання, і комфортне місце для відпочинку на широких противоскользящие сходинках.

Чаша популярна серед власників невеликих ділянок, ось одна з чаш їде в Суми

Фото басейнів Комфорт встановлених компанією Еталон

басейн Комфорт

композитні басейни

Вишукана чаша має бічні щаблі з не ковзаючим покриттям і сидіннями для гідромасажу. дно рівне (без перепадів глибини). Підходить як для заняття спортом, так і для релаксації. Виготовляється в базовому (світло-блакитному) квітка. За бажанням колір басейну можна змінити. Дивіться таблицю кольорів. За необхідності чашу можна додатково підсилити і утеплити (не обов'язково). Однаково підходить як для установки на відкритому просторі, так і в приміщенні. При монтажі на вулиці - легко «зимує». цей басейн, як і будь-який інший стаціонарний басейн можна укомплектувати різними опціями. хочете купити басейн телефонуйте +38 067 112 00 22!

Додаткове обладнання

*Гарантія2 року на стійкість покриття чаші до абразивного стирання і температурного впливу. Гарантія 25 років на механічну міцність чаші.

Композитні басейни доставляються безпосередньо з нашого заводу вже готовими до установки. Ми можемо запропонувати як доставка так і самовивезення. Вартість доставки розраховується окремо.

Басейни Еталон будуть готові до використання вже через 7 днів *, після Вашого першого звернення в нашу компанію. Установка басейну здійснюється нашими фахівцями, що гарантує:
– якісний монтаж;
– тривалий термін експлуатації;
– гарантійне обслуговування чаші басейну;

Ми раді запропонувати Вам сервісне обслуговування, спеціальні ціни і зручний графік наших робіт. Це дозволить Вам отримати ще більше радості від експлуатації Вашого басейну.
Фахівці приїжджають до Вас з необхідним обладнанням і повним комплектом хімічних реагентів. Після першого візиту за об'єктом закріплюється сервісна книжка, в яку записуються відвідування, виконані роботи та складається графік викликів.

дізнатися ціни, замовити композитні басейни від Еталон, доставку або монтаж можна на нашому сайті.
Також цікавить Вас, Ви можете отримати за телефоном:
+38 067 112 00 22 або відправити запит на електронну пошту: etalon.grebinki@gmail.com

Еталон @ адмін
Автор: Еталон @ адмін

Контент-менеджер ТОВ ВКФ Еталон