Бетонні басейни під ключ

Басейни з бетону ідеально підходять для тих, хто хоче побалувати себе створенням особливої ​​форми басейну.
фактично, бетонні басейни дають уявлення про міцність і гнучкості, свободі вибору форми, розміру і покриття.
Краща особливість басейнів з бетону – це, безумовно, можливість повністю пристосувати їх до будь-яких потреб. Розроблені і виготовлені за індивідуальним замовленням, вони можуть приймати будь-яку форму і інтегруватися в будь-яке середовище, будь то в приміщенні або на відкритому повітрі в вашому саду. Вибір армованого бетону гарантує найвищий рівень індивідуалізації, дозволяючи вам налаштувати тип опцій, від мозаїки до кольорової облицювання, від гідромасажних форсунок до противоточной плавальної системи .

Будівництво бетонного басейну

При будівництві басейну завжди потрібно пам'ятати, що це трудомісткий процес, тому варто покладатися на професіоналів. Будівництво бетонного басейну має кілька етапів:

Після того, як вимірювання будуть виконані в точної точці, де буде встановлений басейн, насамперед необхідно провести виїмку ґрунту. Для зручності ця операція повинна виконуватися за допомогою механічних засобів, які повинні будуть виконувати виїмку ґрунту, перевищує остаточні розміри басейну, щоб зручно утримувати структуру басейну.

Після завершення операцій з транспортним засобом кути виїмки визначаються вручну, згладжуючи периметр і надаючи форму квадрату.

Після того, як земля підготовлена, можна переходити до створення підстави, установці дерев'яної опалубки, яка буде служити для розмежування бетонної суміші для досягнення бажаної форми.

До того, як бетон застигне, стіни армують: профільовані стрижні арматури будуть застосовуватися для будівництва стін басейну. На цьому етапі будуть передбачені спеціальні отвори для скімерів, вентиляційні отвори і ніші для освітлення , щоб мати необхідний простір для їх установки пізніше, уникаючи ризику їх пошкодження під час будівництва стін.

Коли бетон висохне, дерев'яну конструкцію можна буде знімати.

Якщо ви вирішите покрити басейн плиткою або каменем, на цьому етапі також необхідно додати бентонітовий шов, щоб уникнути перепадів тиску.

Потім ми приступаємо до установки технічного приміщення, яке буде містити фільтр і інші компоненти, необхідні для роботи басейну. У цьому випадку було вирішено побудувати його в кам'яній кладці.
Всі труби системи починаються звідси і будуть вставлені всередину негабаритних труб, встановлених на другому етапі.

Після того, як робота над основною частиною буде завершена, можна розташувати кінець.

На цьому етапі всі компоненти системи (скімери, форсунки, розетки і ніші для освітлення) можуть бути розміщені і закріплені на стіні, заповнюючи простір отворів, підготовлених на третьому етапі, бетоном.

Також можливо покрити зовнішню частину технічної конструкції ізолюючої мембраною перед тим, як повністю її закопати. На цьому етапі також рекомендується перевірити правильність роботи всіх труб і з'єднань системи.
Після закінчення цього етапу конструкція може бути знову заповнена .

нарешті, позиціонується облицювання. Басейни із залізобетону дають можливість індивідуалізувати покриття, підходячи до всіх матеріалів, від армованої мембрани до каменів. В даному випадку було вибрано мозаїчне покриття.

Заповнення басейну водою

Аксесуари та оздоблення

На цьому етапі ви можете залишити місце для вашої фантазії: від бетонних сходів, вставленої всередині басейну, до установки гідромасажних форсунок, від батут до системи протитоку. Також буде встановлена система фільтрації і всі підключені до неї труби, а також електрична система для харчування прожекторів, які будуть висвітлювати воду в вашому басейні.

Що стосується внутрішнього покриття басейну, ви можете вибирати між різними рішеннями:

  • армований ПВХ , доступні в багатьох кольорах, а також за допомогою ефектних принтів для створення дуже спеціальних ефектів.
  • Мозаїка різних кольорів і розмірів гарантує елегантність, яку важко порівняти з іншими матеріалами.
  • Різні види плитки, за допомогою яких можна буде створювати малюнки на дні і стінах басейну, для дійсно унікального басейну.
Вибір басейну із залізобетону на сьогоднішній день є найкращим як з естетичної точки зору, так і з погляду фактора опору та тривалості в часі. Метод будівництва – традиційний, що гарантує гарну якість та високу надійність. Відмінною особливістю басейнів з бетону є також високий рівень можливої ​​індивідуалізації: ви можете вирішити всі, від внутрішнього облицювання до краю периметра, від установки внутрішніх сходів до установки трампліну.
Ми будуємо бетонні басейни по всій Україні. від установки внутрішніх сходів до установки трампліну., телефонуйте +38 067 112 00 22.

Ми збудуємо бетонний басейн під ключ

Натискайте на відповідний стиль і дивіться більше варіантів бетонних басейнів.

бетонний басейн для дачі
Басейни для сім'ї
басейн відпочинок
Басейни для релаксу
великий басейн під ключ
Басейн для спорту
басейн для дачі
Дизайнерські басейни
басейни на дачі
Преміум басейни
басейн із фонтаном
Басейни для готелів