Будівництво басейнів

Будівництво і установка басейнів під ключ!

Якщо ви вже побудували свій прекрасний будинок і займаєтеся облаштуванням для комфортного життя і відпочинку, прийшов час задуматися про будівництві басейну під ключ. А може бути, ви вирішили зробити подарунок своїй родині і влаштувати куточок комфортного відпочинку на дачі? В будь-якому випадку, вам просто необхідно облаштування басейну, і ми пропонуємо вам будівництво басейнів під ключ в Києві за найнижчими цінами і з найширшим спектром додаткових послуг з будівництва.

Басейн в саду – відмінна розвага. Однак його конструкція вимагає прийняття багатьох важливих рішень. форма басейну, розмір чашки та матеріал, фільтри і аксесуари, якими повинен бути обладнаний садовий басейн, є найбільш важливими. Хоча форма і розмір садового басейну не є проблемою, вибір матеріалу для басейну – не найпростіший. Дізнайтеся про матеріали, за допомогою яких обов'язково вийде будівництво басейну.

Що потрібно для того, щоб почати будівництво басейну в будинку? перше, це точне визначення місця розташування басейну, зокрема, підводка води і каналізації до обраного місця установки вбудованого басейну. зручно, коли в будинку є сауна, мати поруч і невеликої або великий басейн, який освіжить і додасть сил. Саме тому будівництво басейнів під ключ в Києві робить наші послуги на ринку України затребуваними і вигідними для замовника. Ми пропонуємо весь спектр послуг з будівництва басейнів в Києві, від виготовлення до установки басейну під ключ на ділянку.

Дивіться Етапи установки басейну від компанії Етлон

Адже так приємно мати басейн на своєму особистому ділянці, коли в будь-який момент можна влаштувати відпочинок для сім'ї та друзів. Будівництво басейну на дачі передбачає певні умови з боку замовника, які він повинен виконати. перше, це вибір місця під будівництво чаші басейну. Небажано мати поруч дерева, так як їх коренева система може порушити стійкість чаші, а листя будуть постійно забруднювати воду в басейні. Будівництво відкритого басейну передбачає також його облаштування на сонячній відкритій стороні ділянки.

Будівництво басейнів під ключ в Києві і технологія будівництва басейнів передбачає установку чаші басейну в спеціальний грунт, який підходить для будівництва басейну під ключ. Вид грунту визначається бурінням, що визначає повну гарантію якості та стійкості басейну. Будівництво басейну на ділянці також передбачає підведення води і каналізації, а також електрики до обраного місця установки чаші басейну.

Будівництво басейнів в Києві передбачає повну підготовку місця для майбутнього будівництва плавального басейну на окремо вибраній ділянці під ключ, а також повну підготовку супровідної документації.

Компанія «Еталон» пропонує вам проектування і

будівництво басейнів під ключ,

а так само пропонує наступні послуги, по підготовці установки басейнів під ключ:

  • розмітка місця під будівництво і установку критого басейну та басейну відкритого типу;
  • риття котловану для будівництва басейну, а також вивезення грунту;
  • засипка низинних місць обраної під будівництво плавального басейну та влаштування основи під чашу для басейну;
  • будівництво басейнів в Києві з подальшою гарцовки (засипка спеціальної будівельної сумішшю утворилася порожнини між чашею басейну і стінками котловану, для стійкості і довгого терміну служби басейну);
  • виготовлення армованої бетонної плити.

Всі перераховані вище види послуг, які надає компанія «Еталон» для будівництва басейнів під ключ в Києві, входять в будівництво басейну, ціна включає весь широкий спектр послуг, від виробництва до установки басейну під ключ.