бассейн для базы отдыха

Дизайнерські басейни

стилі басейнів

Чудові творіння та широкий вибір матеріалів надають ексклюзивному дотику вашому дому, ідеально гармонуючи з просторами, в які вони вставлені.

Водні ігри та джакузі , вогні та дорогоцінні матеріали для створення індивідуальних рішень, здатних формувати ідеальну форму найвишуканіших проектів.

Басейни зі стилем для всіх любителів ексклюзивного оздоровлення, де вода перетворюється на елемент дизайну та емоцій для моментів чистого відпочинку, затишку та благополуччя.

1. Басейн незвичайної форми

Це, мабуть, самий очевидний і первинний варіант, здійснювати який слід на самих ранніх етапах побудови басейну. Простір для фантазії великий: від незвичайних геометричних форм до цілком певних предметів. Щоб додати вашій задумом більше переконливості і правдоподібності і завершити образ, використовуйте підсвічування, малюнки на дні і додаткові аксесуари; про все це — нижче.

2. Басейн з прозорими стінами

Спорудити такий басейн можна за допомогою скляних або акрилових панелей, інтегрованих в бетонні стіни. Можна зробити прозорими відразу кілька стін або обмежитися вставками-ілюмінаторами.

3. Басейн-бар

Дуже яскраве і функціональне рішення — спроектувати невелику барну стійку так, щоб можна було потягувати прохолодні коктейлі не виходячи з води.

4. Довгий вузький басейн

Такий мінімалістичний тип басейну ідеально підійде для площі з обмеженим простором. При цьому виглядають вузькі басейни вкрай стильно.

5. Басейн-лагуна

Дерева, що створюють тінь, водоспади, мальовничі валуни і, можливо, невеликі острівці — все це допоможе вам перетворити ваш басейн в райський куточок.

6. Басейн з малюнками на дні

Фотоплитка або спеціальне покриття з нанесеним на нього лаком малюнком допоможуть втілити в життя будь-яку вашу художню ідею.

7. Басейн з підсвічуванням

Ще один варіант прикраси як дна, так і всього басейну в цілому — підсвічування. Варіантів багато: світлодіодні стрічки, лампи підводного освітлення, прожектори. Крім декоративної функції підсвічування служить і для зручності: з нею вам буде набагато затишніше і безпечніше купатися в темний час доби.

8. Басейн над прірвою 

Дизайнери вже давно надихаються прикладами басейнів на дахах висотних будівель, переважно готелів і казино. Якщо дозволяє ландшафт, чому б не зробити басейн, від купання в якому буде захоплювати дух? Для здійснення цієї ідеї підійде і невисокий пагорб.

9. Два в одному 

Досить привабливе рішення — прилаштувати на додаток до основного басейну ще один, невеликий і відрізняється за якістю води: скажімо, джакузі або з морською водою. Такий міні-басейн можна розташувати як збоку, так і всередині основного водного простору.

10. Басейн з гірками 

Цей варіант припаде до душі як дітям, так і дорослим. Гірки — це і цікавий дизайн, і веселе проведення часу в одному флаконі.

Хочете свый унікальний стиль? Еталон втілить усі ваші фантазії в будіництві басейну

etalon@admin
Author: etalon@admin

Контент-менеджер ТОВ ВКФ Еталон