Designer pools

стилі басейнів

Wonderful creations and a wide selection of materials give an exclusive touch to your home, perfectly harmonizing with the spaces, in which they are inserted.

Water games and jacuzzi, вогні та дорогоцінні матеріали для створенняіндивідуальних рішеньздатних формувати ідеальну форму найвишуканіших проектів.

Басейни зі стилем для всіх любителів ексклюзивного оздоровлення, девода перетворюється на елемент дизайну та емоцій для моментів чистого відпочинку, затишку та благополуччя.

1. Басейн незвичайної форми

It, мабуть, самий очевидний і первинний варіант, здійснювати який слід на самих ранніх етапах побудови басейну. Простір для фантазії великий: від незвичайних геометричних форм до цілком певних предметів. Щоб додати вашій задумом більше переконливості і правдоподібності і завершити образ, використовуйте підсвічування, малюнки на дні і додаткові аксесуарипро все ценижче.

2. Басейн з прозорими стінами

Спорудити такий басейн можна за допомогою скляних або акрилових панелей, інтегрованих в бетонні стіни. Можна зробити прозорими відразу кілька стін або обмежитися вставками-ілюмінаторами.

3. Басейн-бар

Дуже яскраве і функціональне рішенняспроектувати невелику барну стійку так, щоб можна було потягувати прохолодні коктейлі не виходячи з води.

4. Довгий вузький басейн

Такий мінімалістичний тип басейну ідеально підійде для площі з обмеженим простором. При цьому виглядають вузькі басейни вкрай стильно.

5. Басейн-лагуна

Дерева, що створюють тінь, водоспади, мальовничі валуни і, можливо, невеликі острівцівсе це допоможе вам перетворити ваш басейн в райський куточок.

6. Басейн з малюнками на дні

Фотоплитка або спеціальне покриття з нанесеним на нього лаком малюнком допоможуть втілити в життя будь-яку вашу художню ідею.

7. Басейн з підсвічуванням

Ще один варіант прикраси як дна, так і всього басейну в ціломупідсвічування. Варіантів багато: світлодіодні стрічки, лампи підводного освітлення, прожектори. Крім декоративної функції підсвічування служить і для зручності: з нею вам буде набагато затишніше і безпечніше купатися в темний час доби.

8. Басейн над прірвою

Дизайнери вже давно надихаються прикладами басейнів на дахах висотних будівель, переважно готелів і казино. Якщо дозволяє ландшафт, чому б не зробити басейн, від купання в якому буде захоплювати духДля здійснення цієї ідеї підійде і невисокий пагорб.

9. Два в одному

Досить привабливе рішенняприлаштувати на додаток до основного басейну ще один, невеликий і відрізняється за якістю води: скажімо, джакузі або з морською водою. Такий міні-басейн можна розташувати як збоку, так і всередині основного водного простору.

10. Басейн з гірками

Цей варіант припаде до душі як дітям, так і дорослим. Гіркице і цікавий дизайн, і веселе проведення часу в одному флаконі.

Хочете свый унікальний стиль? Еталон втілить усі ваші фантазії в будіництві басейну

etalon @ admin
Author: etalon @ admin

Content manager of VKF Etalon LLC