Forms of pools

Blog

Цікаві форми басейнівце, напевно, перше, що спадає на думку тим, хто вирішив побудувати на своїй ділянці басейни. Так і малюються в голові хитромудрі, десь витіюваті форми майбутнього басейну. І все цев променях сонця, а ввечеріпри гарній підсвічуванні і переливах блакитної гладі води. Так, втілити свої найсміливіші фантазії можна і здійснити мрію також реально. А якщо ви не можете визначитися і вам не подобається майже все (або, навпакивсе подобається), то треба розширити свої горизонти і знайти оптимальний варіант, Отже, вибираєте форму для басейну? У нашій статті описані найцікавіші форми басейнів. Читайте уважно і включайте уявудізнайтеся, які є красиві форми басейнів.

Від розмаїття видівдо різноманітності форм

Основні види басейнівкаркасні і котлованнідозволять вам поекспериментувати з формами. Так як і той, і інший вид мають на увазі ваш проект і ваша уява. Якщо з каркасними басейнами все-таки форми трохи обмежені, то будь-які котлованні басейни можна заливати будь-якими формами, хоч змійкою, хоч вісімкоюна ваш розсуд.  

Форми бетонних басейнів повністю залежать від вашої фантазії. Причому вони більш економічні і довговічні. Тому цікаві форми басейнів, з яких ви виберете свою, довго будуть радувати не одне покоління домочадців.

Що може вплинути на форму басейну

На вибір форми вуличного бетонного басейну, крім ваших смакових пріоритетів, можуть вплинути:

  1. Особливості ландшафту.
  2. Близькість госпбудівель, забору та інших стаціонарних споруд.
  3. Складність виконання витіюватих конфігурацій.

Від форми басейнів залежить їх вартістьчим складніше форма басейну, тим важче буде виробляти виготовлення бетонної чаші, тим більше будматеріалів та оздоблювальних матеріалів знадобиться, отже, тим затратнее буде будівництво басейну.  

Формаце не тільки той посудину, в який наливається вода. В дане поняття входить форма дна, яка також може бути найрізноманітнішоюзі збільшенням, зі зменшенням, валообразних тощо. Все це необхідно уточнювати на стадії проекту для правильного риття котловану.

Фахівці радять при глинистому ґрунтірити прямокутний котлован (це економічно вигідно), але при бажанні можна вибрати і інші красиві форми басейнів, просто вони будуть, в кінцевому рахунку, трохи дорожче. У скелястому, гравійному, піщаному, галечникових грунті можна споруджувати басейн, форма якого може бути будь-якийпрямокутної, круглої, конусоподібної, овальної, а то і зовсім довільної (наприклад, що повторює обриси природного ландшафту).

Мінуси складної, але гарної форми

  1. Більш витратна.
  2. Трудомісткий процес риття котловану.
  3. Складний процес виконання опалубки.
  4. Великий обсяг зайнятої площі.
  5. Більше будматеріалів та фізичних затрат.

Фантазуючи, враховуй

Аби ваша фантазія в вигадуванні красивих цікавих форм басейну відповідала можливостям даного приміщення або ландшафту. Головне, щоб вода в басейні була належним чином підключено до комунікацій і стабільно циркулювала, не дозволяючи бути мертвим зонам в басейніце ті місця, де вода стоїть і не змінюється, що призводить до розмноження бактерій і непотрібних шкідливих мікроелементів.  

Тому всі роботи з будівництва універсального басейну повинні проводитися строго відповідно до проектної документації і за консультативної допомоги фахівців.

etalon @ admin
Author: etalon @ admin

Content manager of VKF Etalon LLC