Будиночки для тварин

«Еталон» займається виробництвом загонів для телят

Будиночки для тварин

Завдяки індивідуальним пластикових будиночків мінімізується ризик перехресного інфікування тварин.

опис

Переваги індивідуального загону для тварин:

• Гігієна

Технологія дозволяє виготовляти пластикові будиночки для телят без стиків і швів з гладкою поверхнею. Завдяки цьому бруд ніде не накопичується, а сам будиночок легко миється. Завдяки відносній легкості пластикового будиночка у вас не виникне проблем з прибиранням і зміною підстилки.

• Свіже повітря і сприятливий клімат

На відкритому повітрі телята не страждають від протягів і мають досить свіжого повітря. Комбінація свіжого повітря, ізоляції і достатнього надходження денного світла гарантує, що тварини будуть сильними, здоровими і стійкими до захворювань. Більш того, вкрай низькі температури повітря не будуть проблемою для телят. безсумнівно, пластиковий будиночок дає теляті досить захисту від низьких температур завдяки достатній глибині навісу.

• Зручне спостереження

Встановивши пластикові будиночки для телят неподалік від молочної ферми, ви завжди зможете тримати молодняк під наглядом. Ви зможете окремо доглядати за кожним телям, адже вони розвиваються нерівномірно і вимагають індивідуального підходу. Якщо у вас виникнуть будь-які сумніви щодо здоров'я або розвитку теляти, ви зможете негайно вжити заходів.

• Зміст телят

Будиночки для телят успішно експлуатуються при низьких температурах. Телята комфортно міститися в наших думках в суворі зими, коли температура надовго падає до позначки мінус 30, як це було в цьому році. Незважаючи на холод в будиночку завжди сухо і тепло.

 

Загони коней