Дитяча пісочниця

Розміри:
Висота – 2 м
Діаметр – 3 м
борт – 0,2 м
Діаметр опори – 75 мм

опис

Дитяча пісочниця є невід'ємним елементом ігрового майданчика на дачі, у дворі, в дитячому садку. Вона виконує дуже важливу функцію розвитку будь-якої дитини, гра в пісочниці розвиває – творчість, логіку, планування, вміння спілкуватися, допитливість і навіть опорно-руховий апарат.
Важливим є той факт, що пісочниці, які представлені нашою компанією, зроблені з екологічно чистих композитних матеріалів, які абсолютно нешкідливі для здоров'я дітей і дорослих, мають відмінну протиударною дією, мають стійкість до перепадів температур і вологи.
Зовнішнє покриття пісочниці – гелькоут, спеціальний матеріал, виготовлений на основі синтетичних смол. Покриття стійке до агресивного середовища, хімічного і термічного впливу, UF – випромінювання, забезпечує його високу зносостійкість і довговічність. Колірна гамма покриття налічує понад сто кольорів і відтінків. Завдяки такому покриттю пісочниця надовго збереже свій бездоганний вигляд.
Пісочниця легко миється, не вимагає додаткового фарбування. Вона має восьмигранну форму, складається з двох частин, тому її легко транспортувати. Завдяки широким бортикам діти зможуть сидіти на пісочниці, а грибок – захистить дитину від палючого сонця або дощу
відмінне додаток ігрового майданчика на дачі, у дворі, в дитячому садку. Адже пісочниця виготовлена ​​з композитного матеріалу, який володіє відмінними протиударними дією. Має стійкість до перепадів температур, а так само не боїться води.

Ціна пісочниці – 11 000 грн

Ціна грибка – 11 500 грн