Рекламні стели

купити рекламну стелу

Розміри:

Висота – 6,8 м

Ширина – 1,8 м

ціна – 91 000 грн

Декорування від +25% базової ціни

опис

Стела з декором збільшує вартість +25%

купити рекламну стелу
Рекламні стели

Стелла зовнішня – прикрасить в'їзд в Вашого міста чи села, а також може бути хорошим рекламним знаком.

В'їжджаючи в будь-який незнайомий місто або село, перший, що ми зустрічаємо на своєму шляху, – це так званий в'їзний знак, який служить не тільки естетично привабливим елементом, але і своєрідним інформаційним щитом, надає певну популярність про населений пункт. У більшості українських міст і сіл в'їзди стандартні: бетонні, металеві, кам'яні тощо.

Компанія «Еталон» пропонує Вашій увазі зовнішні стели, виготовлені з надміцного матеріалу – скловолокна – хімічної сполуки, що складається з ненасичених поліефірних смол і текстильного скла.

Вироби зі склопластику мають високу міцність, вологостійкі і не бояться впливу зовнішнього середовища. Для зовнішнього покриття застосовується гелькоут – спеціальний матеріал, виготовлений на основі синтетичних смол, переважно епоксидних і ненасичених поліефірних, який використовується для покриття яхт, човнів, ванн, басейнів. Покриття стійке до агресивного середовища, хімічного і термо впливу, забезпечує його високу зносостійкість і довговічність. На стелі можна розмістити зображення, напис, дату освіти населеного пункту, герб, карту і яку – або іншу інформацію. Зображення наноситься за допомогою декоративної скловуалі, яка покривається шаром прозорого гелькоута. Завдяки цьому його можна пошкодити або зірвати, воно не вимагає щорічного фарбування. Привабливо буде виглядати і реклама. Така стела може стати візитною карткою Вашої компанії, фірми, заводу або підприємства.

ТОВ «Еталон» – є заводом – виробником, а тому може запропонувати співпрацю на взаємовигідних умовах. Стелу можна виготовити як базовій конфігурації так і унікальну, створену за кресленнями замовника.

Параметри базової моделі стели складають:
• ширина – 1,8 м
• висота – 6,8 м

Наше виробництво знаходиться за адресою смт. Гребінки Київської області Васильківського району вул. Київська, 125 на трасі Київ – Одеса (50 км від Києва).
Продукцію нашої фірми можна подивитися на сайті: etalonpools.com.ua