У який час краще всього купувати басейн?

Новини

На це питання дуже легко відповісти: ЗАРАЗ!
Зараз найкраща пора року для покупки басейну. Не думай про це, купи басейн зараз і не чекай, як майже всі, щоб купити його коли настане літо.

Виробники басейнів мають циклічний виробництво, що це означає? Ну, є сезон з квітня по липень, коли є великий попит на басейни, тому що настає гарна погода, і все пам'ятають спеку і потребують термінового басейні.

Після серпня починається низький сезон – з вересня по березень. Це коли майже ніхто вже не думає про басейні, і виробники присвячують себе скорочення свого виробництва, роблять пропозиції, роблять акції, виробляють інші продукти, деякі для басейнів в будинку і т. D. Це період коли людина, який хоче басейн, повинен ним скористатися.
В низький сезон існує екстремально низький сезон, тобто місяця листопада, грудень і січень, коли люди більше думають про різдвяних святах і розпродажах одягу, ніж в басейні, але це сезон, коли умілі люди купують і встановлюють свій басейн.

Отже, у нас є такі річні економічні цикли для покупки басейну:
З лютого по липень:
період, коли 60% людей купують і встановлюють басейни.
Що ж, ви знайдете правильну ціну, без будь-яких рекламних акцій, без пропозицій по акціях басейнів , з різними термінами роботи, а так же календарем установки. У туризмі буде складніше отримати доступ і доставку басейну, але в підсумку у всіх є басейн, всі купаються і всі задоволені.
З серпня по листопад:
це період, коли 30% людей купують і встановлюють свої басейни.
Більш того, ви можете знайти басейни вже з деякими акціями, відкритими пропозиціями, збірними басейнами на складі, і ви можете отримати знижку на ваш басейн, який в розпал сезону буде неможливо знайти. Час доставка і встановлення скорочується. Знову ж все задоволені і щасливі, і ммогут спробувати свої сили в басейні до настання морозів.
З кінця листопада до кінця січня:
Це найкращий період для покупки і установки вашого басейну!
тільки 10% споживачів купують свій басейн в цей час
Ви знайдете супер пропозиції, акції, подарунки і т. d. Які неможливо знайти в інші періоди. Виробники басейнів знаходяться на 50% виробництва, так же, як і будівельники бетонних басейнів. Мінімалізіруєтся доставка і установка. І кінцевий результат – володарі басейнів щасливий і ще більше щасливі від супер-цін.

Басейн Покровський в будинку

Ви знайдете нас за адресою: www.etalonpools.com.ua

Еталон @ адмін
Автор: Еталон @ адмін

Контент-менеджер ТОВ ВКФ Еталон