Вибір місця для будівництва басейну

Блог

Правильно вибране місце розташування басейну на ділянці спростить догляд за ним і забезпечить якість його експлуатації.

Для того щоб правильно вибрати місце для розташування басейну на приватній земельній ділянці фахівці компанії Еталон рекомендують врахувати певні нюанси розташування басейну на ділянці або всередині будинку.

Вибір місця для будівництва вуличного басейну на ділянці

  • розташування відносно будинку,
  • наявність поруч дерев і будівель,
  • тип ґрунту, наявність дренажу, ухил ділянки,
  • оглядовість зони басейну сусідами,
  • оглядовість зони басейну з дому.

Натискайте на басейн та дізнайтесь більше інформації щодо місцярозташування басейну

Розташування басейну відносно будинку

Існує два варіанти розташування басейну щодо будинку. Перший варіантце розташування на в’їзді ділянки, перед будинком, другий варіантза будинком, в більш відокремленому місці.

У першому випадку басейн розташовується на місці в’їзний групи, тобто перед будинком, відразу після в’їзду на ділянку. Такий варіант відмінно підійде для тих, хто любить влаштовувати вечірки, проводити різні заходи і приймати гостей.

Другий варіант розташування басейну дозволяє створити відпочивальникам більш відокремлене обстановку. Такий вибір розташування басейну дозволить відпочиваючим усамітнитися, відчувати себе більш комфортно і уникнути непотрібної уваги сторонніх людей, що проходять повз ділянки.

Наявність поруч дерев і будівель

Дуже важливо, щоб вуличний басейн був добре освітлений сонцем. Для цього при виборі місця для басейну необхідно врахувати розташування будівель і дерев і перевірити, щоб в денний час доби тінь не закривала басейн від сонця. Природно, краще всього вибрати для будівництва басейну то місце, куди більшу частину дня буде світити сонце. Крім того, слід врахувати, що поруч зростаючі дерева будуть опалим листям забруднювати воду басейну.

Типу грунту, наявність дренажу, ухил ділянки

Грунт, на якому планується вести будівництво басейну, повинен мати достатню несучу здатність і бути материковим, на якому протягом 10 років не велися роботи по копанні. При виборі місця розташування басейну важливо знати склад грунту і наявність обвідного локального дренажу, який дозволить відводити можливі грунтові води від чаші басейну.

Чашу басейну наполегливо рекомендується зводити в верхній точці ділянки, не в низині. Це пов’язано з тим, що під час дощу, танення снігу та інших несприятливих погодних умов весь бруд, який знаходиться на верхніх ділянках, стікатиме у басейн. Якщо нахил ділянки не дозволяє облаштувати басейн в такому місці, то рекомендується насипати локальний грунт і штучним шляхом зробити ділянку під будівництво басейну вище.

Фахівці також рекомендують встановлювати чашу басейну таким чином, щоб верхній край чаші розташовувався мінімум на 20 см вище рівня грунту, який оточує басейн. Таке розташування басейну дозволить захистити воду басейну від попадання великої кількості пилу і піску.

Оглядовість зони басейну від сусідів

Для забезпечення більш комфортного відпочинку і купання в басейні рекомендується вибирати місце длябудівництва басейну таким чином, щоб він не був видимим сусідами через вікна сусідського будинку. Для деяких людей це не є проблемою, але якщо Ви хочете досягти більшого усамітнення і комфорту, рекомендується вибирати місце, захищене від сторонніх поглядів.

Можливість наглядати за дітьми

Будь-який басейн є джерелом підвищеної небезпеки, тому фахівці компанії Еталон рекомендують не залишати дітей і літніх людей одних біля басейну без нагляду дорослих.

Ми рекомендуємо обирати місце для будівництва басейну на ділянці такому чином, щоб його зона добре проглядалася з вікон найбільш відвідуваних приміщень в будинку, наприклад, вітальні або кухні.

Вибір місця для будівництва вуличного басейну всередині будинку

  • розташування комунікацій,
  • наявність обхідної доріжки,
  • розташування дренажних трапів.
Еталон @ адмін
Автор: Еталон @ адмін

Контент-менеджер ТОВ ВКФ Еталон