Композитні басейни в Україні

Ціна на композитні басейни

Компанія Еталон вже багато років займається виробництвом композитних басейнів. Ми пропонуємо вам високоякісні басейни з композитних матеріалів. Наши басейни готові до використання відразу ж під час введення в експлуатацію, вони є ідеальним рішенням для тих з вас, хто хоче швидко і легко стати власниками басейнів.

Будучи однією з провідних компаній в Україні, ми надаємо широкий спектр послуг, починаючи від проектування садового басейну, організацією і транспортуванням, закінчуючи установкою басейнів і павільйонів для басейнів в будинку або на ділянці Замовника.

Ринок скловолоконних басейнів не має для нас секретів. Ми знаємо останні тенденції, новітні технічні рішення і кращі матеріали. Подивитися ціни на композитні басейни, Ви можете відкривши сторінку будь-якої зручної чаші.

Басейни від Еталон, так звані «готові басейни» – це композитні басейни з скловолокна, які правильно наносяться на форму басейну. Для виробництва компанія Еталон використовує компоненти найвищої якості, відомих постачальників по всьому світу.

У зв'язку з потеплінням клімату в Україні, басейн в саду став прагненням все більшої кількості людей. Еталон пропонує високоякісні композитні басейни, вироблені нами, вартість виробництва та збирання яких набагато менше, ніж у залізобетону. Еталон – один з небагатьох в Україні, який одночасно виробляє і збирає власні басейни разом з необхідним обладнанням

Переваги композитних басейнів

Залежно від ваших потреб, басейн завжди можна модернізувати і адаптувати до наших клієнтів:

 1. Ви можете вибрати будь-який колір басейну.
 2. На дні Вашого басейну може бути будь-який 3D-малюнок, а так же декорований фриз по краю басейну.
 3. Ваш басейн може бути захищений від ґрунтових вод.
 4. Басейн може бути додатково утеплений.

Як виробник басейнів, ми не обмежуємося лише будівництвом басейнів під ключ в Києві. Ми дбаємо про наших клієнтів, тому вони можуть розраховувати на професійні консультації та допомогу. Ми врахуємо всі зауваження і побажання, створивши садові басейни, криті басейни або сауни, повністю адаптовані до індивідуальних потреб.

базове устаткування
Додаткове обладнання

Чому компанія Еталон

вибравши нас, ви отримуєте особливі переваги:

 1. Продукцію безпосередньо від виробника, створену на прогресивному європейському обладнанні, із застосуванням новітніх технологій і сертифікованих матеріалів;
 2. Широкий вибір виробів (18 видів чаш для басейнів);
 3. Високу швидкість виконання замовлення;
 4. Професійний колектив, володіє багаторічним практичним досвідом в цій області, як виробництво і будівництво басейнів;
 5. гарантію: 25 років на цілісність вироби і 2 року на його покриття;
 6. Можливість утеплення басейнів (дана послуга доступна тільки в нашій компанії).
 7. Консультанти допоможуть з вибором чаші і фільтраційного обладнання, розкажуть про тонкощі консервації відкритого басейну і про багато іншого.