Накриття

Компанія Еталон виготовляє і встановлює різні види накриттів:

  • накриття для басейнів
  • теплиці
  • козирки
  • накриття для автомобілів.

Накриття для басейнів

Якщо ви вже є власником басейну, який стоїть на відкритій ділянці, слід подбати про те, щоб купити павільйон для басейну. Хтось скаже - навіщо потрібен павільйон для басейну, адже це всього лише захист від падаючих листя і комах, простіше почистити басейн, ніж купувати павільйон.

Але насправді щоденне чищення басейну - це зайва трата коштів і часу, яке тим цінніше. Навіщо витрачати кошти на зайву роботу, якщо можна купити павільйон для басейну і насолоджуватися чистим у всіх відносинах відпочинком у вільний час.

Зменшення випаровування води з дзеркала басейну і збереження тепла - основне завдання солярного покриття. Досягається цей ефект за рахунок особливої ​​форми плівки у вигляді бульбашок, службовці лінзами для нагріву в сонячну погоду, відбивачами тепла в нічний період і утримують її на плаву.

Про переваги батутними накриття для басейну можна говорити нескінченно.

По перше, це універсальне покриття для всіх видів басейнів - з бетону, плівки, скловолокна, поліпропілену і т. д., незважаючи на їх розмір, форму і глибину.

По-друге, батут надійно захищає басейн від сміття, листя та ін.

По-третє, це покриття не дасть вам, вашим дітям або домашнім вихованцям впасти в воду.

Крім цього, батутними накриття зберігає температуру води і зменшує випаровування на 80 %, що економить і воду, і електроенергію.

Солярна плівка зменшує випаровування води до 95 %, що дозволить забезпечити економію води від 50000,00 – 75000,00 літрів на рік, в залежності від розміру басейну.

Майже всі втрати тепла відбуваються на поверхні басейну. Солярна плівка запобіжить випаровування і збереже температури води в басейні, що дозволить знизити витрати на електроенергію і обігрів до 50%.

Теплиці

Теплиці для промислового і домашнього застосування. Стійкий до погодних умов і забезпечує максимальний захист. Ваша приватна садові оранжерея з полікарбонату. Ми надаємо теплиці для самостійної збірки, які не вимагають фундаментів. Ми гарантуємо моделі найвищої якості, довговічну конструкцію і найнижчу ціну. Промислова теплиця дозволяє вирощувати більше рослин і, отже, підвищити заробітну плату. промислова теплиця, стійка до будь-яких погодних умов, є відмінним вибором для професійних садівників і садівників. Детальніше про теплиці під ключ

Накриття для автомобілів

Навіс з полікарбонату для автомобіля нашого виробництва може бути найрізноманітнішим! Яке завдання потрібно вирішувати, такий автонавіс ми вам і виготовимо. Під яку кількість авто, переваги по обробці металу, вид і колір полікарбонату, все врахуємо на стадії проектування. Також порадимо і підберемо необхідний конструктив – арочний, двосхилий, односкатный, каскадний або консольний автонавіс. Ви однозначно отримаєте продукт найвищої якості з гарантією! Ми виробляємо надійні автомобільні навіси, які витримують будь-які кліматичні навантаження (сніг, місто, штормовий вітер).

Козирки

Козирки нашого виробництва здатні ефектно прикрасити будь-який фасад будинку, надаючи йому особливий шарм і функціональність. Спроектовані і зроблені висококласними фахівцями на власному обладнанні, наші козирки прослужать вам як мінімум 10 років, даруючи вам комфорт у використанні!