Напівпідземні басейни

Блог

Ідеальні басейни для нахилу ґрунту або ситуацій, коли неможливо повністю їх розташувати під землею.

Напівпідземні басейни є ідеальним вибором для тих, хто хоче простір, призначений для відпочинку та сімейних розваг, користуючись природною структурою землі, не обов’язково плоскою.

Модульна і самонесуча конструкція стала дозволяє експлуатуватися в кращому можливому випадку. Напівпіземні басейни можуть бути як і скловолоконні так і бетонні.

Найпростішим рішенням є використання прямокутного напівпідземного басейну: як у будівництві, враховуючи, що при розкопках / зсувах землі, посилання, які слід тримати, єлінійними , так і для заходів, які можна виконувати всередині після завершення. Насправді, у класичній прямокутній формі ви можете плавати і тренуватися легше, ніж увільній формі, яка часто призначена для простого відпочинку. Але, як ви побачите на зображеннях, можна зробити ще більш складні форми.

Створюючи відкритий напівпідземний басейн, найбільш захоплюючим рішенням є те, що має каскадний кінець нескінченності . Насправді, завдяки конформації суші можна переконатися, що сторона до нижньої частини має водний ефект, який витікає назовні, створюючи атмосферу континууму з природою та неперевершеним горизонтом.

Інші ідеї підвальних басейнів можуть включати покриття з керамічного матеріалу та / або мозаїку, що легко миється. Ще одне рішення, яке створює приємну теплу атмосферу і стає частиною природи, – це басейн, покритий зовні деревом.

Такий басейн також може стати ідеальним у закритих приміщеннях , де будинок структурований на декількох рівнях завдяки конформації похилої землі: ви можете створити затишок, тепло та елегантність у просторі для відпочинку, в якому він вставлений завдяки оздобленням з натурального кольору матеріалів.

Дивіться фото та замовляйте свій басейн +38 067 112 00 22

Еталон @ адмін
Автор: Еталон @ адмін

Контент-менеджер ТОВ ВКФ Еталон