протівотіченіе в басейні

Плавання проти течії: що повинен знати кожен

Блог

Ваш басейн – це місце відпочинку і спорту. Ось чому протівоточная система плавання (також звана струменем) ідеальна, тому що вона дозволяє плавати на місці, без утомливих поїздок в обидва кінці. Його потужний струмінь оживляє басейн, обволікає, розслаблює м'язи і відновлює життєві сили.
Плавання проти течії – це ваше заняття з фітнесу вдома, місце для здобуття форми. Крім того, сильна циркуляція води сприяє очищенню поверхні водойми.

Плавання проти течії або струменя в басейні дозволить вам займатися спортом, навіть уневеликому басейні , будь то міський або закритий басейн.

Система противоточного плавання дозволить вам використовувати більше можливостей вашого басейну, ніж будь-коли раніше. Прості в установці, ці пристрої дозволяють без обмежень розважатися і плавати в невеликих басейнах скільки завгодно довго. Більше немає виправдань тому, що ви не тренуєтеся в комфорті вашого будинку.

У громадському басейні, в приватному басейні або на море: плавання – один з найпопулярніших видів спорту. наприклад, вони, хто грає в футбол, в основному розвивають м'язи ніг, а плавання розподіляє руху по всьому тілу.

Якщо у вас є приватний басейн і ви використовуєте своє водяне дзеркало для тренувань, система плавання з протитечією є абсолютною необхідністю. чому? Може бути, ви не знаєте, але практика цієї діяльності має безліч переваг для фізичного і за його межами.

Протівоточная система також єнескінченним джерелом задоволення для тих, що купаються будь-якого віку, з її допомогою можна насолоджуватися незліченними видами дозвілля і отримувати приємний масаж. фактично, гідротерапія – надзвичайно хороший спосіб знизити високий кров'яний тиск, тонізувати жорсткі м'язи і полегшити біль в суглобах.

Усе, що вам потрібно зробити, це стрибнути в басейн, вибрати одну з тренувань ідосягнути своєї мети : підготуватися до триатлону, зміцнити своє тіло за допомогою занять аквагімнастики, зробити розслабляючий масаж або просторозслабитися і насолодитися чистої силою води.

Переваги плавання проти течії

Плавання проти протилежної сили, сили струму, більше втомлює, і тому це відмінне тренування! Позитивних ефектів багато, давайте подивимося на них разом:

  • Тонізує ваші м'язи: як уже згадувалося, це повна тренування, яка дозволяє вам зміцнити більше м'язових груп одночасно
  • Не викликає суглобової перевантаження: завдяки плаваючим властивостям води вага тіла не буде тиснути на ваші суглоби
  • стимулює лимфообращение: цесправжні ліки для тих, хто страждає від набряків в ногах і для тих, хто хоче боротися з целюлітом
  • тренує дихання: правильне дихання покращує серцево-судинне опір, здатність серця і легенів переносити кисень до тканин організму.
  • Зняти стрес: після купання ви щасливіше! Спортивна активність збільшує вироблення ендорфінів і, отже, дає вам відчуття негайного благополуччя.

Вам потрібно більше причин? Напевно, немає, але є багато інших!

Як перетворити ваш басейн в джерело чистого здоров'я

Просто аксессуар и ваш бассейн станут идеальным тренажерным залом для ваших тренировок. Противоточная плавательная система может быть добавлена ​​на этапе проектирования и даже позже, коли ваше водяне дзеркало вже працює.

Навіщо встановлювати це? Ви можете тренуватися коли захочете.

Вам потрібен великий басейн? немає, навіть невелика ванна може бути перетворена, щоб дати вам інтенсивне і приємне плавання.

Це так втомлює? Система складається з насоса, який забирає воду безпосередньо з басейну, а потім повторно впорскує її в резервуар з більш високим тиском. Ви можете регулювати швидкість потоку води, і це дозволить вам вибрати інтенсивність тренування і багато іншого … хороший гідромасаж – це те, що потрібно? Встановіть потужність на мінімум!

Ця опція перетворить ваш басейн в оздоровчий оазис. Чого ви чекаєте?

Еталон @ адмін
Автор: Еталон @ адмін

Контент-менеджер ТОВ ВКФ Еталон