Садові басейни під ключ

Блог

Призначений для тих, хто мріє про ексклюзивний оазис спокою та благополуччя, де можна зануритися та знайти нову енергію.

В басейнах на дачі вбудованих або напівпідземних, вставлені на задньому дворі вашої території, буде максимум комфорт і хорошого самопочуття для любителів поплавати, при цьому басейн в саду додає нотку елегантності і стати приводом для веселощів і відпочинку , коли ви хочете. Садовий басейн може бути прямокутним або вільної форми, з гідромасажем або обладнаний для задоволення дітей і оброблений матеріалами від дерева до високоякісних і довговічних мозаїк. Садові басейни, будь то маленькі чи великі, прикрашають ваш будинок, створюючи особливий простір, який може хвилювати кожен день.

Будівництво та встановлення басейну в саду — це додаткова вартість для всієї родини, і те саме стосується технічного обслуговування: щороку витрати на запуск басейну в саду можна порівняти з обслуговуванням та звичайним чищенням автомобіля і тому залежить від розміру та кубічних метрів води, але це, безумовно, є більш ніж стабільною вартістю.

Басейни для дачі можуть бути виготовлені з бетону та зі скловолокна. Обрати басейн зі скловолокна можна у нас на сайті. Дзвоніть і наші фахівці вас проконсультують з приводу будь-якого виду басейну: басейну зі скловолокна або басейну з бетону.

etalon@admin
Author: etalon@admin

Контент-менеджер ТОВ ВКФ Еталон