Що потрібно врахувати при будівництві басейну

Блог

Мрієте про басейн? Ось, що потрібно знати про стиль, тип, технічне обслуговування, безпеку.

Басейн на задньому дворі – це найкраще рішення для оновлення дизайну екстер’єру. Якщо ви завжди цього хотіли, можливо, зараз саме час.

Розмір і форма басейну

Розмір і форма залежать від ваших потреб, бюджету, наявної площі та дизайнерських побажань. Басейни із бетону можуть бути будь-якого розміру і форми. Зазвичай популярні бетонні басейни – це прямокутні басейни, вони бувають різних розмірів. Також доступні форми вільної форми, які часто віддають перевагу, оскільки вони добре вписуються в пейзаж заднього двору.

Розташування басейну

Багато власників басейнів вважають за краще встановлювати басейн з боку кухні або сімейної кімнати. Це забезпечує легкий доступ до будинку та полегшує винесення їжі та напоїв, а потім прибирання. Також простіше стежити за басейном від дому. Тим не менш, дещо відокремлений басейн має відчуття відпочинку під час відпустки. Поки басейн з’єднаний з будинком гладкою, добре освітленою доріжкою і навколо нього є велика ділянка для відпочинку, садових меблів і гриля, ніхто не буде скаржитися.

Територія біля басейну

Настил навколо басейну можна залити бетоном, каменем, цеглою, плиткою або будь -якою різноманітною бруківкою. Деревина також може бути використана, але вона вимагатиме більшого догляду, може бути слизькою у вологому стані та схильна до утворення осколків. Не економте на площі. Палуба біля басейну, яка буде використовуватися для відпочинку, прийняття сонячних ванн та вечері, принесе не менше користі, ніж сам басейн.

Еталон @ адмін
Автор: Еталон @ адмін

Контент-менеджер ТОВ ВКФ Еталон