великий басейн

Встановлення басейну на Slavutych beach club

Новости

Slavutych beach club — комплекс відпочинку і розваг для дорослих і дітей. Родзинкою комплексу є 17-метровий басейн зі скловолокона виготовлений ТОВ Еталон.

17-метровий басейн виготовлений за новітніми технологіями так, як комплекс знаходиться поряд з річкою Дніпро, на басейн можливий вплив грунтових вод. Для того, щоб забезпечити максимальний термін експлуатації басейну, він був виготовлений в Преміум класі та захищений зовнішньою гідроізоляцією. З доставкою 17м басейну ми впоралися без проблем. А тепер він і установлений. 17м басейн є втіленням розваг і відпочинку для гостей Slavutich beach club в м. Києві.

Великий басейн

Басейн Преміум класу — це басейн захищений гідроізоляцією від впливу грунтових вод, захищений гідробар’єрним шаром від агресивного впливу середовища, а також посилення та утеплення басейну.  будь-якому будівництві питання скорочення тепловитрат є актуальним. Утеплення басейну в будівництві це питання на першому місці.
При використанні підігріву в басейні, велика частина тепла йде не тільки через дзеркало води, але і через стінки і дно басейну. І якщо цей басейн знаходиться в землі, то все тепло буде йти в грунт навколо басейну. Щоб уникнути перевитрат енергії і максимально енергоефективно підігрівати воду в басейні необхідно утеплювати стіни чаші басейну. Утеплювати басейн необхідно, якщо ви хочете використовувати енергоресурси правильно і не переплачувати за завжди комфортну температуру в басейні.

Бажаєте створити у себе центр відпочинку і розваг — телефонуйте або замовляйте дзвінок з сайту!

Спеціалісти ТОВ Еталон допоможуть вам обрати ваш басейн: сімейний басейн чи басейн для бази відпочинку.

Ми виготовляємо басейни під ключ з нашого модельного ряду, а також басейни на замовлення за вашими потребами і бажаннями — +380671120022.

Фото 17-метрового басейну встановленого на базі вдпочинку в Києві

etalon@admin
Author: etalon@admin

Контент-менеджер ТОВ ВКФ Еталон