Знижки -10% на басейни

Готуйтесь до плавального сезону вже зараз! Осінь — найкращий час обрати басейн за найкращою ціною для того, щоб вже весною почати відпочивати біля води.

Обирайте свою модель басейну та замовляйте дзвінок! Наші фахівці детально вам розкажуть про всі переваги наших басейнів, дадуть відповіді на запитання.

Композитні бассейни під ключ зі знижкою -10% на всі моделі

Купити копозитний басейн у компанії Еталон означає заощадити масу часу і коштів. Його монтаж займає в рази менше часу, ніж інші конструкції, ну а експлуатаційні характеристики чаші зі скловолокна куди краще, ніж у аналогів:

  • Міцність.
  • Довговічність.
  • Стійкість до руйнуючих зовнішніх чинників.
  • Простий догляд.
  • Сучасний практичний дизайн.

Для більшості наших клієнтів, які шукають композитний басейн, ціна є одним з пріоритетних параметрів вибору. Вартість басейнів від Еталон не перевищить ваш бюджет: якщо ви шукайте недорогу, але якісну чашу, наші моделі стануть оптимальним рішенням для вашого будинку або дачної ділянки.

Компанія Еталон володіє всім необхідним обладнанням, щоб виконати безпечну доставку конструкції в такі міста України як Київ, Одеса, Миколаїв, Житомир, Черкаси, Харків, Херсон, Дніпро, Івано-Франківськ, Вінниця та Львів та інші міста точно в термін.