Чому варто купувати басейн взимку

Відправитися на лижний курорт, або купити басейн для всієї родини? Найбільше тішать покупки з вигодою! І якщо є можливість не переплачувати та отримати найкращі умови, то чому б не скористатится такою можливістю?!
Саме зараз компанія Еталон пропонує святкові знижки на всі композитні басейни, замовлені до 31 грудня 2023 року!

Переваги покупки басейну взимку

Кожен з нас, незалежно від рівня доходу, планує свій бюджет. Якщо ви вирішили придбати басейн для свого будинку або котеджу, сезон розпродажів і святкові знижки – ідеальний час серйозно підійти до покупки! Чому? Перерахуємо всі переваги по порядку:

По-перше, тільки раз на рік ви отримаєте можливість заощадити значну суму грошей, скориставшись святковими знижками.

По-друге, наступна стаття після купівлі чаші – закупівля та встановлення оперативного обладнання. Розподіливши витрати на кілька місяців, ви можете отримати зручний план фінансових платежів.

По-третє, оскільки встановлення відкритих басейнів не виконується за мінусових температур, графік будівництва об’єктів із наближенням теплої весняної погоди стає надзвичайно щільним. Замовники, які оплатили вартість басейну до Нового року, отримують пріоритет в установці і відкриють купальний сезон першими!

По-четверте, цілком логічне запитання щодо зберігання купленого басейну. Компанія Еталон використовує власний склад для вирішення цього питання. Таким чином, басейн зберігатиметься на складі Еталон та буде доставлений клієнту у день встановлення.
 
До 31 грудня 2023 року Еталон пропонує святкові знижки на композитні басейни. Готові чаші з композитних матеріалів – відмінний вибір для тих, хто проживає у власному будинку. Готові монолітні чаші підходять як для вуличної, так і для внутрішньої установки. В останньому випадку чаша встановлюється на етапі будівництва.

Компанія Еталон пропонує чаші з композитних матеріалів українського заводу-виробника, сертифікованого за всіма європейськими стандартами.

За замовленням звертайтесь за телефонами вказаними на сайті або ж, замовляйте зворотній дзвінок.