Ціни на павільйони “Класичний” для басейнів”

Назва виробуГабаритні розміри(М)Ціна
Еліт11,6х4,5х1,4/1,612 000 
Вікторія10,6х4,5х1,4/1,611 000 
Лідер9,0х3,8х1,1/1,38 000 
Покровський8,5х3,8х1,1х1,38 000 
класичний7,6х3,8х1,1/1,37 700 
Комфорт6,6х3,35х1/1,15 800 
люкс 15,35х3,35х1/1,14 700 
люкс 25,7х3,35х1/1,15 700 

Якщо ви вже є щасливим володарем прекрасного басейну, який стоїть на відкритій ділянці, слід подбати про те, щоб придбати павільйон для басейну. Хтось скаже – навіщо потрібен павільйон для басейну, адже це лише захист від падаючого листя і комах, простіше почистити басейн, ніж купувати павільйон. Але насправді щоденне чищення басейну – це зайва витрата коштів та часу, який тим паче цінний. Навіщо витрачати кошти на зайву роботу, якщо можна купити павільйон для басейну і насолоджуватися чистим відпочинком у вільний час.

Переваги наших павільйонів:

  • Міжсекційна гума покращує герметичні властивості павільйонів (стійка до пар хлору та впливу зовнішнього оточення)
  • Система алюмінієвих профілів розрахована до стійкості від ультрафіолетових та інших атмосферних впливів, а також навантаження від снігового покриву (до 30 см)
    Нижня частина стінок закрита ПВХ-матеріалом для більш надійного захисту від попадання сміття в басейн.
  • Усі секції павільйону обладнані системою захисту від руху у розкладеному стані, це захистить павільйон від руху під час поривів вітру.
  • Стільниковий полікарбонат фірми Polygal (товщина 10 мм) з нанесеним захисним покриттям від УФ-випромінювань, яке стійке до вологи та хімічних речовин
  • Система накриття продовжує Ваш купальний сезон, а також економить електрику на обігріві басейну
  • Індивідуальний підхід до всіх видів басейнів
  • Гарантія на розсувний павільйон – 5 років

Де купити павільйон для басейну

Якщо ви хочете купити розсувний павільйон для басейну, щоб ваш відпочинок завжди був приємним і комфортним, ми раді представити вашій увазі замовити і купити в Києві павільйони для басейну, ціна яких буде залежати від обраної моделі, так і від ваших особистих побажань. Ми можемо виготовити павільйон для басейну з полікарбонату за вашими побажаннями та вимірами, в найкоротші терміни та за найкращою ціною. Ми пропонуємо вам купити павільйони для басейнів дешево, адже компанія «Еталон» пропонує купити павільйони для басейнів у Києві від виробника, без посередників. Ми пропонуємо вашій увазі весь процес, це виготовлення павільйонів для басейнів, їх доставку та монтаж у найкоротші терміни за вигідними цінами. Наше виробництво павільйонів для басейнів знаходиться під Києвом, і ви завжди зможете приїхати до нас і замовити павільйони для басейнів, як економ класу, так і стаціонарні павільйони для басейнів за найкращими цінами в Києві та по Україні. Будівництво павільйонів для басейнів – це наша робота, ми є професіоналами та можемо запропонувати вам павільйони для басейнів у Києві у найширшому асортименті та за найвигіднішими цінами.