Композитний басейн — Класик 2

Стандарт

6 600

Характеристики

Чаша захищена зовнішньою гідроізоляцією (топкоутом) від впливу високого рівня ґрунтових вод

Гарантія:
Цілісність чаші — 10 років
Покриття чаші — 2 роки

Стандарт Плюс

7 900

Стандарт

Додатково чаша захищена гідробар’єрною кулею від впливу можливих агресивних явищ у воді (передозування хімічних препаратів, порушення теплового режиму, ненормування PH тощо)

Гарантія:
Цілісність чаші — 25 років
Покриття чаші — 2 роки

Преміум

10 700

Стандарт Плюс

Додатково повне посилення та утеплення чаші ТЕРМОС

Гарантія:
Цілісність чаші — 50 років
Покриття чаші — 2 роки

Композитний басейн Класик-2 – семиметрова чаша з фігурними сходами та зоною відпочинку у воді. Басейн забезпечує можливість для встановлення додаткового обладнання — монтаж протитечії, донного гейзера, форсунок для гідромасажу, водоспаду, сходів, гірки, системи аеро- та гідромасажу. Витримує дію хімії та ультрафіолетових променів, здатний нести багатотонне вагове навантаження, стійкий до ударів, не піддається корозії, легкий та легко консервується на зиму.

Для домовласників з дітьми установка басейну з подвійним варіантом глибини може стати чудовою можливістю не турбуватися про безпеку підростаючого покоління. Такою є чаша «Класик 2», яка має два рівні глибини. Перший рівень – 1,1 м – зручний для малюків та другий 1,7 м – для дорослих. Басейн має вишукані сходи, що не ковзають. Просту форму чаші елегантності додає об’ємна декоративна смужка по краю борту.

Замовити прорахунок басейну

+38 067 112 00 22

+38 097 156 52 59

Поля не знайдено.