Композитний басейн — Лідер 1

Стандарт

6 000

Характеристики

Чаша захищена зовнішньою гідроізоляцією (топкоутом) від впливу високого рівня ґрунтових вод

Гарантія:
Цілісність чаші — 10 років
Покриття чаші — 2 роки

Стандарт Плюс

7 100

Стандарт

Додатково чаша захищена гідробар’єрною кулею від впливу можливих агресивних явищ у воді (передозування хімічних препаратів, порушення теплового режиму, ненормування PH тощо)

Гарантія:
Цілісність чаші — 25 років
Покриття чаші — 2 роки

Преміум

9 600

Стандарт Плюс

Додатково повне посилення та утеплення чаші ТЕРМОС

Гарантія:
Цілісність чаші — 50 років
Покриття чаші — 2 роки

Неординарна форма басейну стане справжньою перлиною Вашого двору. Комфортні щаблі розташовані таким чином, щоб усередині залишалося якнайбільше місця для плавання. Внутрішні розміри басейну дозволяють насолоджуватися відпочинком великою компанією. У торцевих частинах чаші є зручні місця для відпочинку. Басейн привертає увагу та користується популярністю завдяки вишуканій формі.

Композитний басейн ЛІДЕР виготовлений зі скловолокна

Вишукана чаша має бічні щаблі з не ковзним покриттям та сидіннями для гідромасажу. Дно рівне (без перепадів глибини). Підходить як для зайняття спортом, так і для релаксації. Виготовляється у базовому (світло-блакитному) кольорі. За бажанням колір басейну можна змінити. Дивіться таблицю кольорів. За потреби чашу можна додатково посилити та утеплити (необов’язково). Так само підходить як для установки на відкритому просторі, так і в приміщенні. При монтажі на вулиці легко «зимує». Цей басейн, як і будь-який інший стаціонарний басейн, можна укомплектувати різними опціями.

Замовити прорахунок басейну

+38 067 112 00 22

+38 097 156 52 59

Поля не знайдено.